ממלכת הפרגולות

אצלנו תמצאו פתרונות הצללה חשמליים מכל סוג

פרגולות לבית

פרגולות הם בין פתרונות ההצללה הטובים והעמידים ביותר בישראל, בנוסף הפרגולה משמשת כפתרון הצללה כבר שנים רבות ותוכלו למצוא אותה בהרבה בתים, היא פופולארית וכיפית ובעיקר הכרחית כמעט בכל בית. 

כמובן שכולנו אוהבים להנות מיום נעים בחצר הפרטית שלנו, אך מה קורה אם עונות השנה הורסים לכם את חווית הבוקר, לכן מומלץ מאוד להתקין פרגולה לבית בכל חצר פרטית. 

סוגי פרגולות לבית: 

היתרון הגדול ביותר של הפרגולה היא שיש הרבה סוגי פרגולות שתוכלו לבחור מהם אחת שתתאים לבית הפרטי שלכם. 

  • פרגולה מעץ- עץ הוא החומר העיקרי שממנו בונים פרגולות, יש אין ספור סוגי עץ שממנו עושים פרגולות, יש יקרים יותר ופחות, ככל שסוג העץ יהיה יקר יותר ככה הוא יהיה איכותי יותר ותצטרכו לתחזק אותו פחות. 
  • פרגולה מברזל- פרגולה מברזל ואלומיניום הם פרגולות הרבה יותר פופולאריות ובהכרח זולות יותר, את פרגולות הברזל אפשר לעצב בסגנונות רבים וגם ניתן אפילו לצבוע אותם כדי שיראו דמוי עץ.
  • ● פרגולה מאלומיניום- פרגולה מאלומיניום דומה מאוד לפרגולות העץ, רק שהאלומיניום הוא חומר קל יותר ולכן הבנייה היא קלה יותר, אך בדומה לפרגולות העץ גם את פרגולת האלומיניום תוכלו לצבוע על מנת לתת לה מראה פחות תעשייתי אם תרצו. 
  • בניית פרגולה חשמלית- פרגולות חשמליות הם פתרון מתקדם יותר לאלה מבנייני שמחפשים פתרון הצללה חדשני יותר,פרגולות חשמליות נבנות על תשתיות בלבד ומומלצת בעיקר בגלל שהיא נוחה לשימוש כך שאם אתם מעוניינים בצל יש לכם ואם אתם רוצים קצת שמש, הפרגולה לא תפריע לכם לבחור. 

פרגולות לבית מחיר: 

כמובן שאי אפשר לומר מחיר מדויק מכיוון שהוא משתנה לפי הגודל של הפרגולה וסוג הפרגולה שתרצו, לכן מומלץ לדבר עם איש מקצוע על מנת לקבל הצעת מחיר מדוייקת. 

  • בניית פרגולה מעץ- 500-350 שקלים למטר. 
  • בניית פרגולה מברזל- 600-400 שקלים למ׳ר. 
  • בניית פרגולה מאלומיניום- 1500-500 שקלים למ׳ר. 
  • בניית פרגולה חשמלית- 1900-1100 שקלים למטר. 

בנוסף מומלץ לבצע השוואת מחירים בין חברות מתחרות על מנת שתשיגו את המחיר הטוב ביותר עבורכם

אנחנו נעזור לכם בבחירה החכמה ביותר עבורכם - צרו קשר:
הפתרונות שלנו
פרגולה חשמלית
פרגולות חשמליות
הצללה
סוככים חשמליים
הצללה חשמלית
מרקיזות חשמליות
סגירות חורף
סגירות חורף חשמליות
השאירו פרטים ונחזור אליכם: