דקים מעץ
19 בנובמבר 2017
דק סינטטי או דק עץ
27 בדצמבר 2017

פרגולה מתקפלת

בנייה קלה הפכה לפופולרית במיוחד בשנים האחרונות, שכן בזכותה ניתן להרכיב מבנים שונים בלי אישורים מיוחדים או עבודה שאורכת שנים. אחד המבנים הפופולריים ביותר בתחום הזה הוא פרגולה מתקפלת, שמספקת פתרון הצללה מושלם לבית וגם לעסקים שונים. למבנה הייחודי הזה יש יכולת ליצור מיקרו-אקלים מחוץ לכל מבנה ולאפשר לכל אדם ליהנות מאוויר נעים תחת כיפת השמיים.

פרגולה מתקפלת במצב פתוח

פרגולה אלומיניום פתוחה

פרגולה מתקפלת – כיצד היא מורכבת?

פרגולה היא מבנה ייחודי שמותקן מחוץ למבנים ויוצר אזור ישיבה נעים מחוץ לבית או לעסקים למיניהם. פרגולות נבנות לרוב כך שאין להן קירות, אך בהחלט ניתן ליצור בהן חיפויים בארבעת קצותיהן. בפרגולה מתקפלת מותקן גג מיוחד שנפתח בצורת אקורדיון באמצעות מנגנון חשמלי או ידני.

הסוג הפופולרי ביותר של גג לפרגולה מתקפלת הוא אלומיניום, בשל התכונות המיוחדות שלו שהופכות אותו לחומר הגלם האידאלי למטרה הזו. אלומיניום הוא מתכת קלילה במיוחד, קלה לעיצוב וגם לתחזוקה. למרות היותו גמיש וקל, האלומיניום הוא חזק במיוחד, מה שמבטיח את הישרדותו לאורך זמן.

התכונות הללו מאפשרות להתקין גגות מתקפלים לפרגולות במגוון גדלים ומנגנוני פתיחה שמתאימים בדיוק לצרכים שלכם. מלבד הנוחות של הוספת מבנה מחוץ לבתים או לעסקים, פרגולה מתקפלת מאפשרת ליצור אזור ישיבה נעים במיוחד בזכות העובדה שהיא נפתחת. אם תרצו ליצור הצללה ביום שמשי במיוחד, למנוע כניסת גשם או לאפשר לאזור להצטנן בתקופות חמות, כל שתצטרכו לעשות הוא לפתוח או לסגור את הפרגולה בהתאם למזג האוויר וליהנות מאקלים נעים.

לאילו צרכים מתאימה פרגולה מתקפלת?

העובדה שניתן לבנות פרגולה מתכווננת בכל גודל רצוי הופכת אותה לאידיאלית לבתים פרטיים וגם עבור בתי עסק. למשל, אם ברצונכם ליצור אזור קירוי מעל לרכב שלכם, תוכלו להזמין עבורו

פרגולת אלומיניום מתקפלת

פרגולה מתקפלת מאלומיניום

. אם תרצו ליצור אזור ישיבה בבית קפה או בכל עסק אחר ברשותכם, פרגולה מתקפלת היא הפתרון המושלם עבורכם.

בימי הקיץ החמים או בעונת החורף הצוננת והגשומה, תמיד נחמד שיהיה מקום לשבת בו וליהנות מהצליל של טיפות הגשם או מהחמימות של השמש. פרגולה מתקפלת תאפשר לכם לעשות בדיוק את זה על ידי יצירת אזור ישיבה נוח בו תוכלו לשלוט על מזג האוויר לפי רצונכם וליהנות מישיבה באוויר הנעים.

Comments

comments