סוככים לחניה

מכוניות הם בדרך כלל ההשקעה כמעט הכי גדולה שאנחנו משלמים עליה,

וברוב הפעמים אנחנו שוכחים לטפל בה כמו שצריך, אלו מבנייני שחושבים שאם היא תחנה ליד הבית שלנו זה מספיק הם טועים לחלוטין,

עונות השנה שעוברים על הרכב שלכם יכולים להרוס אותו מבחוץ לחלוטין אם לא תשמרו עליו כמו שצריך,

לכן נורא חשוב לוודא שאם כבר שילמתם על רכב יוקרתי אז מומלץ מאוד שתזמינו בעל מקצוע להתקין סוכך לחנייה שלכם כך שתשמרו על הרכב מעונות השנה. 

מיותר לציין שסוכך לחנייה הוא פתרון אולטימטיבי מכיוון שהוא עמיד בפני מזג אוויר קיצוניים ויכל להיות טוב לכם לכל ימות השנה. 

יתרונות סוככים לחנייה: 

יש יתרונות רבים שתהנו מהם ברגע שתזמינו בעל מקצוע להתקין סוכך חשמלי בחנייה שלכם. כמובן שההיתרון הגדול של סוככים זה שהם עמיד נורא ולכן יהיו טובים לחנייה שלכם כל הזמן.

● צבע- לסובבים יש אפשרות להגיע במגוון צבעי ובשלל סגנונות כך שתוכלו להתאים את הסככה לחניה לפי העיצוב של הבית שלכם או בכל דרך שתרצו. 

  • עמיד- סוככים לחנייה הם דברים עמידי מאוד נגד מזג האוויר הקיצוני שקיים בארץ, כלומר גם אם ר מדי וגם אם חם מדי סככה תבצע את העבודה כמו שצריך ותשמור לכם על הרכב. 
  • יעיל- בנוסף מכיוון שסוככים לחנייה הם דבר קל להתקנה ולא מצריך אישורי בנייה, בנוסף אתם יכולים לבחור אם אתם רוצים שהסוכך יהיה חשמלי, כך שתוכלו לבחור מתי מתאים לכם להשתמש בו ומתי לו. 

מחיר סוכך לחנייה: 

קשה לומר מהו המחיר לסוכך לחנייה בדיוק מכיוון שזה תלוי הרבה פעמים בגודל הסוכך, סוג סגירת חורף חשמלית וגם בחברה שממנה אתם מבצעים את ההתקנה,

כך שהמחיר אינו קבוע אף פעם, כמובן שיש טווחי מחירים אך הם גם לפי מ׳ר לכן על מנת שתוכלו לקבל מחיר מדויק על כמה כל עניין ההתקנה והזמן סוכך לחניה הפרטית שלכם יעלה,

מומלץ מאוד לדבר עם איש קשר כך שתוכלו להסביר לו בדיוק מה אתם מחפשים ובאיזה מידות והוא יוכל גם להמליץ לכם את מה שהכי מתאים לחניה שלכם וגם לתת לכם הצעת מחיר

אנחנו נעזור לכם בבחירה החכמה ביותר עבורכם - צרו קשר:
הפתרונות שלנו
פרגולה חשמלית
פרגולות חשמליות
הצללה
סוככים חשמליים
הצללה חשמלית
מרקיזות חשמליות
סגירות חורף
סגירות חורף חשמליות
השאירו פרטים ונחזור אליכם: