ממלכת הפרגולות

אצלנו תמצאו פתרונות הצללה חשמליים מכל סוג

סוככים לגינה

בישראל כמו בישראל מזג האוויר הוא רוב הזמן משוגע ולא החלטתי,

לכן בהרבה פעמים ולאלה מבניינו שיש להם בית פרטי עם גינה מוציאים את עצמם מטפחים את הגינה ומשקיעים בה אך הם אינם יכולים להנות מיום אחד בחוץ בשל מזג האוויר. 

לכן הפתרון הצללה חשמלי הטוב ביותר הוא סוכך חשמלי לגינה,פ. סוכך חשמלי לגינה הוא פתרון הצללה אולטימטיבי עבור הבעיה שלכם. 

סוגי סוככים חשמליים לגינה: 

ישנם אין ספור סוגי סוככים חשמליים לגינה שיוכלו להתאים לכם, לכן כמובן חשוב שתבצעו חיפוש נרחב על כל סוג סוכך חשמלי שיש עד שתמצאו את הטוב ביותר עבורכם. 

בנוסף חשוב שתדעו שהרבה מסוגי הסוככים יכולים להפוך לחשמליים אם תרצו בכך. לכן הינה מספר סוגי סוככים חשמליים לגינה שתוכלו להתרשם מהם. 

  • סוכך חלון- הוא סוכך חשמלי שטוב להתקנה בדרך כלל בחלונות או כפתרון הצללה במקום וילון, סוכך החלון הוא בעצם כמו וילון חשמלי שיורד ועולה כמו מסך בעת הצורך, והוא מהווה פתרון הצללה בעיקר לחלונות הבית. 
  • סוכך מסך- בדומה לסוכך חלון, גם סוכך מסך יורד, ההבדל הוא שסוכך מסך הוא גדול יותר ומתאים גם למרפסות, זה בעצם כמעט כמו וילון רק אטום יותר, נוח יותר וחשמלי. 
  • סוכך זרועות- סוכך זרועות הוא בעצם סוכך שבנוי כחצי עיגול והוא מתאים גם לחנויות ולמרפסות שמש קטנות, יש לו שלל צבעים וגוונים שתוכלו לבחור מהם וכמובן גם תוכלו לבחור אם אתם רוצים שהוא יהיה חשמלי או לא. 

מחיר סוככים לגינה: 

כמובן שמחירי סוככים לגינה משתנה לפי סוג הסוכך, גודל הסוכך וכמובן שהמחיר עולה במידה ותרצו אותו חשמלי,

לכן חשוב מאוד להבין שהמחיר לא יכול להיות מדוייק כי אף אחד לא מכיר את מידות הסוכך שאת ם צריכים לבית,

לכן חשוב מאוד שעל מנת שתקבלו את המחיר המדויק תדברו עם איש מקצוע ותסבירו לו איזה סוג סוכך אתם מעוניינים לעשות בחצר שלכם והגודל וכך הוא יוכל לתת לכם מחיר מדויק

אנחנו נעזור לכם בבחירה החכמה ביותר עבורכם - צרו קשר:
הפתרונות שלנו
פרגולה חשמלית
פרגולות חשמליות
הצללה
סוככים חשמליים
הצללה חשמלית
מרקיזות חשמליות
סגירות חורף
סגירות חורף חשמליות
השאירו פרטים ונחזור אליכם: