קירוי חניה פרטית

כשאתם מחפשים פתרון קירוי לחניה פרטית, חשוב מאוד שתבדקו את כל האופציות שלכם לפני שאתם בוחרים על אופציה אחת,

יש הרבה אופציות קירוי לחניה הפרטית שיוכלו להתאים לכם, לא כולם יתאימו לסוג החניה שלכם, אך יש כאלה שיהיו טובים לכם לכל סוג הצללה שתצטרכו. 

בנוסף קירוי לחנייה פרטית היא פתרון ההצללה האולטימטיבי עבור החנייה שלכם ומומלץ מאוד להזמין בעל מקצוע שיתקין לכם את קירוי החניה הפרטית. 

סוגי קירוי חניה פרטית: 

ישנם סוגי קירוי רבים לחניה שיכולים להתאים לסוג החנייה שלכם, כמובן שחשוב שתוודאו לפני שסוג הקירוי מתאים לחניה הספציפית שלכם ומספק לכם בדיוק את מה שאתם רוצים. 

הינה מספר סוגי קירוי לחניה הפרטית- 

  • פרגולות חשמליות– פרגולה היא פתרון הצללה וקירוי הבולט ביותר שקיים בישראל כיום, הפרגולה היא איכותית ועמידה בפני כל סוגי מזג האוויר כך שהיא תיהיה טובה לכם בכל מזג האוויר של עונות השנה, החיסרון היחידי של הפרגולה הוא שהיא נחשבת לבנייה כבדה ולכן אם הרצפה של החנייה שלכם לא חזקה מספיק לא יתאפשר לכם לעשות זאת. 
  • סוככים חשמליים– סוככים הוא שם גדול להרבה סוגים של פתרונות הצללה והוא שם כללי מאוד, רוב סוגי הסוככים הם יחסית בבנייה קלה ומיוצרים מאלומיניום שהוא חומר הרבה יותר קל להתקנה, בנוסף הסוככים מגיעים בשלל צבעים וגוונים שתוכלו להתאים לחנייה ולבית שלכם. בנוסף ההיתרון הגדול ביותר של רוב סוגי הסוככים הוא שלא צריך אישורי בנייה מכיוון שהם נחשבים כפניה קלה. 

מחיר קירוי חניה: 

כמו שאמרנו יש אין ספור סוגי קירוי חניה שיתאימו לחניה הפרטית שלכם,

לכן קשה מאוד לומר בדיוק כמה יעלה לכם מחיר קירוי חניה פרטית כי זה בעיקר תלוי בסוג הקירוי לחניה פרטית שתבחרו, הגדול שתצטרכו שישפיע הרבה על המחיר, ועוד. 

לכן מומלץ לדבר עם בעל מקצוע על מנת שהוא יוכל להתאים את פתרון הקירוי אל החניה שלכם וגם לתת לכם הצעת מחיר בהתאם. 

בנוסף רוב המחירים נקבעים לפי מטר או מ׳ר לכן בדיקת האורך של החניה שלכם לסוג קירוי החניה שאתם צריכים הוא דבר הכרחי מאוד לפני שאתם מדברים עם בעל מקצוע ומבקשים ממנו הצעת מחיר

אנחנו נעזור לכם בבחירה החכמה ביותר עבורכם - צרו קשר:
הפתרונות שלנו
פרגולה חשמלית
פרגולות חשמליות
הצללה
סוככים חשמליים
הצללה חשמלית
מרקיזות חשמליות
סגירות חורף
סגירות חורף חשמליות
השאירו פרטים ונחזור אליכם: