ממלכת הפרגולות

אצלנו תמצאו פתרונות הצללה חשמליים מכל סוג

מרקיזות למרפסת

המרקיזה החשמלית היא פתרון ההצללה האולטימטיבי בשבילכם לבית ולגינה, בנוסף יש חנויות רבות שמשתמשות בה

מכיוון שהיא מעולה כגגון, המרקיזה עצמה היא מיוצרת בצורה של חצי עיגול והיא מאלומיניום,

והיתרון הגדול של המרקיזה למרפסת היא שהיא טובה לכל עונות השנה כך שלא משנה אם חם מדי או קר מדי עדיין תוכלו לשבת בגינה שלכן וליהנות מיום נפלא במרפסת. 

בנוסף המרקיזה מגיע בשלל גוונים וסוגים כך שתוכלו לבחור את סוג וצבע המרקיזה למרפסת שהכי תתאים לעיצוב שלכם. 

הרי אנו בטוחים שלא בחרתם בית עם מרפסת מרווחת סתם כדי להסתכל עליה בזמן שעונות בשנה עוברות. מדוע חשוב להזמין מרקיזות למרפסת: 

ראשית חשוב מאוד לציין של זמין מרקיזה למרפסת שלכם הוא פתרון קל ומהיר שתוכלו להנות ממנו ומהמרפסת שלכם לאורך זמן, לכן כשאתם מחפשים פתרון הצללה נוח תדעו שמרקיזה למרפסת זה הפתרון היחידי. 

  • פתרון הצללה- כמובן כמו שאמרנו הסיבה היחידה שאתם יכולים לחשוב על להתקין מרקיזה למרפסת שלכם היא על מנת להשיג פתרון הצללה נוח ואולטימטיבי עבור המרפסת שלכם, בניגוד לסוגי פתרונות הצללה אחרים המרקיזה היא בין היחידות שנותנת לכם את הפתרון האולטימטיבי וחסינות מפני כל מזג האוויר של כל עונות השנה. 
  • התקנה- אחת ההיתרונות הטובים ביותר של המרקיזה היא שאתם לא תצטרכו אישורי בנייה, מכיוון שהמרקיזה בדרך כלל עשויה מברזלי אלומיניום, אלומיניום הוא חומר קל מאוד לכם הבנייה היא קלה ולא תצטרכו עליה אישור. 

מרקיזות למרפסת מחירים: 

כמובן שמחירי המרקיזות למרפסת ופרגולות חשמליות אינם קבועים מכיוון שזה תלוי בהרבה קריטריונים של סוג ההתקנה, סוג המרקיזה, גודל וכו. 

כמובן שאם תרצו את המרקיזה חשמלית גם זה יעלה לכם תוספת של כסף, המחיר ההתחלתי של מרקיזה למרפסת הוא 600 שקלים. 

כמובן שעל מנת לקבל מחיר מדוייק מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע. 

בנוסף חשוב לבצע השוואת מחירים בין חברות מתחרות על מנת למצוא את המחיר האטרקטיבי ביותר עבורכם, כך שלא תשלמו סכומי עתק לחברה מסויימת כשחברה אחרת יכולה לבצע את אותה עבודה במחיר זול יותר

אנחנו נעזור לכם בבחירה החכמה ביותר עבורכם - צרו קשר:
הפתרונות שלנו
פרגולה חשמלית
פרגולות חשמליות
הצללה
סוככים חשמליים
הצללה חשמלית
מרקיזות חשמליות
סגירות חורף
סגירות חורף חשמליות
השאירו פרטים ונחזור אליכם: