דק אורן
3 באוקטובר 2017
דק איפאה
3 באוקטובר 2017

דקים

מתי מתאים להתקין דקים

התחום של עיצוב גינות ומרפסות תופס תאוצה רבה בשנים האחרונות עם כניסתם של פיתוחים וטכנולוגיות חדשים לתחום העיצוב בכלל ועיצוב חוץ בפרט. דקים מתאימים לשימוש ביתי או מסחרי, לגני אירועים או מסעדות וישנם כיום כמה וכמה סוגים אשר מהם אפשר לבחור את הדק הרצוי שיהיה המתאים ביותר לכל הצרכים או הדרישות שיש ללקוח. מכיוון שהטכנולוגיות של עיצוב באמצעות סוגים שונים של עץ הפכה לזולה ונפוצה, כל אחד יכול בקלות למצוא בדיוק את הדק שיתאים לו.

מהם דקים?

הדקים הם קורות עץ ארוכות אשר מותקנות כמשטח שעליו הולכים או יושבים, בדרך כלל במרפסות או גינות. הדקים משרים אווירה יוקרתית ונעימה ולכן בדרך כלל נראה אותם מותקנים בגינות וחצרות של גני אירועים ואולמות אירועים שיש להם אזור חיצוני לרווחת האורחים. כאשר מדובר בלקוחות פרטיים ישנם כאלה אשר אינם אוהבים את התחושה של הליכה על משטח דשא או רצפת מדרכה במרפסת או הגינה שלהם ולכן דק הוא הפתרון המושלם עבורם. כיום ניתן יותר ויותר לראות דקים במקומות רבים ושונים וכמובן בעלי אופי שונה כאמור – אולמות אירועים כמו גם בתים פרטיים. ישנם סוגים רבים של דקים אשר ניתן לבחור מהם, צבעים שונים של עץ, סוגים שונים של עץ ואפילו ניתן לבחור מה יהיה אורך הקורות. מכאן ניתן להבין שישנם שילובים וצירופים רבים מספור וכאשר כל לקוח יכול לבחור מתוך מגוון אפשרויות עצום לבטח יהיה זה בלתי אפשרי למצוא שני לקוחות שיהיה להם בדיוק אותו הדק המעוצב במרפסת או בגינה.

איפה אפשר לקנות דק?

את הדקים ניתן לרכוש בעיקר בחנויות או נקודות מכירה של רצפות או שטיחים. כלומר מכיוון שהדקים שייכים לתחום הרצפות הרי יהיה קל למצוא סוגים שונים שלהם בחנויות של שיפוץ ושדרוג הבית, נקודות מכירה של חומרים או כלי בניין ועוד. מומלץ מאד להתייעץ עם איש מקצוע מומחה אשר מבין ובקיא בתחום של הדקים והוא יוכל לעזור בקלות רבה ללקוח לבחור בדיוק את הסוג שמתאים לו ומבוקש על ידו.

Comments

comments